Rozmowa z gwiazdą, czyli co gra w duszy Margaret?

1
margaret-j.blogspot.com/

Margaret – śliczna blondynka o niezwykłym głosie bardzo szybko stała się idolką amatorów muzyki POP, nie tylko w kraju, ale też i za granicą. Ogromny talent muzyczny w połączeniu z naturalnością sprawia, że nie sposób jej nie kochać. Co ją inspiruje? Jakie były początki jej kariery? Oraz co jest jej stałym punktem każdego dnia? Na te pytania odpowiedziała w rozmowie z Moniką Sałapat dla portalu MyTime.

margaret-j.blogspot.com/
margaret-j.blogspot.com/

Opowiedz nam o początkach swojej kariery. Jak „zrodziła się” uwielbiana przez wszystkich Margaret?

Jako nastolatka bardzo mocno poszukiwałam swojego brzmienia, w liceum miałam zespół rockowy. Później była poezja śpiewana i muzyka elektroniczna. W tym samym czasie bardzo mocno rozkochałam sie w jazzie , co akurat zostało mi do dziś 🙂 Kiedy przeprowadziłam sie do Warszawy śpiewałam dużo soundtracków do reklam i filmów. To była wspaniała przygoda. Później poznałam mojego managera Sławka , który zapoznał mnie ze szwedzkimi producentami. I tak sie zaczęło 🙂

Co Cię inspiruje? Jak powstają Twoje teksty i piosenki?

Ciężko jednoznacznie określić co mnie inspiruje. Jest wiele czynników i za każdym razem jest zupełnie inaczej. W większości książki, sztuka jako taka, relacje międzyludzkie.

Jak wygląda jeden dzień z życia Margaret?

Każdy dzień jest inny, ale mam stałe punkty których staram sie przestrzegać nieważne czy mam dużo pracy czy mało. Staram sie codziennie śpiewać/ ćwiczyć czy komponować. Może komponować to za duże słowo- ale rozmyślać o muzyce, tworzyć różne pomysły w głowie i sie nią otaczać.

Jaki jest Twój styl? Co Cię definiuje?

Uprawiam muzykę POP i bardzo mi z tym dobrze. Uwielbiam ładne melodie. Ostatnio ktoś zaproponował, żebym zagrała koncert swoich numerów tylko w bardziej alternatywnej aranżacji. Pomyślałam sobie: ale po co ? Czy ja mam coś teraz komuś udowadniać ? Przecież ja lubię to co robię. Nie chcę tego zmieniać. Chce natomiast sie rozwijać, pisać piosenki.

Twoje ostatnie realizacje? Gdzie Cię możemy zobaczyć? Ostatni hit?

12 maja miała miejsce międzynarodowa premiera najnowszego singla „What You Do” Zapraszam do odsłuchu i obejrzenia teledysku.

Plany zawodowe na najbliższą przyszłość ?

Jak wspomniałam wcześniej – singel „What You Do” oraz płyta o nazwie „Monkey Bu$iness” ukaże sie już w czerwcu. Dużo nowych dźwięków, ale nie poprzestaję na tym. Tydzień po skończeniu nagrywania płyty- zaczęłam nagrywać kolejne piosenki 🙂

Margaret za 10 lat? Gdzie widzisz siebie po upływie tego czasu?

10 lat? Myślę, że na scenie, ale również w podroży i w przygodzie.

margaret-j.blogspot.com/
margaret-j.blogspot.com/
margaret-j.blogspot.com/
margaret-j.blogspot.com/

Rozmawiała: Monika Sałapat

  • Difriperi.pl

    Gratuluję wywiadu!