Poznajmy się… Joanna Kruczek

0

Joanna Kruczek to niekwestionowany lider galanterii damskiej na polskim rynku. Kobiety pokochały ją nie tylko za wysoką jakość i solidne wykonanie produktów, ale przede wszystkim za nietuzinkowość, którą przemyca w każdym projekcie! Torebka by Joanna Kruczek gwarantuje poczucie niepowtarzalności i oryginalności, a tego najczęściej szukamy w modzie! Poznaj bliżej Joannę Kruczek, jej najnowszą kolekcję, oraz klika informacji, o których tylko nam opowiada projektantka.

Joanna Kruczek - MyTimeKiedy rozpoczęła się Pani przygoda z projektowaniem torebek? Od kiedy istnieje na rynku Pani marka?

Firmę założyłam 01.12.2014roku. Obecnie rozpoczynamy trzeci rok na rynku polskim i drugi na zagranicznych.

Co najbardziej kocha Pani w swojej pracy?

Podróże. One kształtują każdą następną tematykę i kierunek, w którym podąża moja marka. Ostatnia kolekcja to miks kultury włoskiej i sycylijskiej w zetknięciu z kulturą europejską. W kierunku Italii przygotowujemy również kolekcję jesienną. Natomiast moje projekty na 2018 rok to mocna inspiracja Azją i rozwojem technologicznym.

Jaka jest Pani grupa docelowa?

Moja grupa docelowa jest szerokim tematem – są to zarówno środowiska biznesu jak i środowiska artystyczne. Innemu klientowi dedykuje linie torebek BASIC BAG , innemu linię PREMIUM BAG.

Co Panią inspiruje?

Ulica, trendy i nastroje społeczne, kultura i jej przenikanie się na przestrzeni ostatnich lat.

Jakie są trendy w galanterii na najbliższy sezon?

Czymś zupełnie nowym, zwłaszcza na polskim rynku, jest pojawienie się mniejszych torebek. Ważny jest kolor, zabawa formą. Mocnym trendem są kolorowe paski w torebkach i wszelkiego rodzaju hafty, doczepki i zawieszki.

Wiosenne przebudzenie w Krakowie, Joanna Kruczek, Monika Sałapat
Wiosenne przebudzenie w Krakowie, Joanna Kruczek, Monika Sałapat

Plany  na najbliższy czas?

Konsekwencja i systematyka. Udoskonalam moje produkty,  rozwijam kolejne międzynarodowe przedstawicielstwa. Nawiązuje również kolejne fantastyczne współprace, jak chociażby aktualna – linia moich torebek w sieci sklepów BADURA – „BADURA designed by JOANNA KRUCZEK”, którą gorąco polecam 🙂

Badura designed by Joanna Kruczek

Wkrótce również zaproszę do mojego nowego butiku w stolicy – miejsca skupiającego polskich i zagranicznych artystów-rzemieślników.

Pani największe zawodowe marzenie?

Nie zdradzę, żeby nie zapeszyć 🙂

amore e mare - MyTimeamore e mare - MyTimeamore e mare - MyTimeamore e mare - MyTime