Poranek Doroty – rozpocznij dzień z Dorotą Deląg!

0
@delagdorota @marinarygalina foto

Dorota Deląg – polska aktorka i vlogerka. Jej liczne role w serialach, oraz programach rozrywkowych, a także niesamowita uroda oraz osobowość wzbudzają zainteresowanie fanów. To dla nich od kilku miesięcy tworzy przestrzeń –  w swojej kuchni  – w której, jak mówi  „może zdarzyć się wszystko”. Dzisiaj rozmawiamy z Dorotą Deląg o jej autorskim projekcie „Poranek Doroty”.

Poranek Doroty

@delagdorota @marinarygalina foto
@delagdorota @marinarygalina foto

„Poranek Doroty” to Twój autorski projekt, który od niedawna możemy śledzić w sieci. Do kogo jest skierowany? Co możemy w nim zobaczyć?

– „Poranek Doroty” skierowany jest do  ludzi z poczuciem humoru. W moich krótkich filmach pokazuję złożoną naturę kobiecą – sama często jestem zdziwiona, jak bardzo trudno zrozumieć kobietę 🙂 Moja bohaterka ma różne dylematy, rozterki, czasami odkrywa swoje emocje, innym razem pokazuje  książkę, która ją poruszyła  – lub po prostu mówi o swoim życiu –  matki, żony, aktorki, kobiety, która bywa zmęczona, ale zawsze ma poczucie humory i dystans do siebie .

Moje motto to: „Bądź sobą bo jesteś sobą”

Myślę, że niejedna kobieta odnajdzie siebie w wykreowanych przez Ciebie postaciach. Skąd pomysł na taką właśnie realizację? Co Cię zainspirowało?

– Długo milczałam w mediach społecznościowych, nie udzielałam się jako osoba publiczna ze swoimi opiniami na tematy różne. Projekt Poranek Doroty to mój  kanał komunikacyjny ze światem, który mnie otacza 🙂 lubię to robić, tzn. lubię komunikować się z ludźmi poprzez filmy, które kręcę.

Sam pomysł wziął się z nieprzespanej nocy 🙂 wstałam rano i po prostu nakręciłam pierwszy odcinek.

Potem dopiero wymyśliłam tytuł i format. Na pewno bardzo pomogło mi moje doświadczenie zawodowe w samej realizacji, ponieważ jestem w 100 % samowystarczalna – a o to mi właśnie chodziło.

Kolejny dowód na to, że najlepsze pomysły  przychodzą do nas wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy 🙂 Kto pomaga Ci w realizacji tego projektu?

– Wszystko robię sama, w montażu pomaga mi mój mąż. Produkt całkowicie made in Dorota Deląg 🙂

@delagdorota @marinarygalina foto
@delagdorota @marinarygalina foto

Gdzie odbywają się nagrania? Czy to Twoje prywatne mieszkanie, czy specjalnie przystosowane studio nagraniowe?

– W mojej kuchni…

Tym bardziej Twój przekaz jest autentyczny i mocno mnie przekonuje. Czym jeszcze zajmujesz się zawodowo?

– Zawodowo jestem teraz cała w projekcie „Poranek Doroty” – nie zamykam się jednak na nowe propozycje, wręcz przeciwnie. Wraz z moja agencją aktorską pracuję nad moimi projektami serialowymi i filmowymi.

Czego więc mogę Ci życzyć? 🙂

– Będę wdzięczna za polubienia strony i rekomendacje mojej strony.  Życzcie mi proszę dużo inspiracji i odwagi w tworzeniu mojego projektu.

Tego właśnie Ci życzę i z całej siły trzymam kciuki 🙂

@delagdorota @marinarygalina foto
@delagdorota @marinarygalina foto