Olga Buława – stewardessa w koronie Miss Polski – WYWIAD

0
https://www.facebook.com/olgahelenabe/

Olga Buława to zdecydowanie królowa przestworzy. Stewardessa, która od niedawna dumnie nosi upragnioną przez wiele kobiet koronę Miss Polski, perfekcyjnie łączy te dwie role, spełniając się na każdym obszarze. Jak to jest być tą najpiękniejszą? Jak wyglądał pierwszy lot i powitanie pasażerów w koronie Miss Polski? I w końcu jak to wszystko harmonijnie połączyć…

https://www.facebook.com/olgahelenabe/
https://www.facebook.com/olgahelenabe/

Jesteś najpiękniejszą Polką 🙂 Czy już przyzwyczaiłaś się do roli Miss Polski?

Tytuł Miss Polski to wspaniałe wyróżnienie na całe życie. Wciąż się z nim oswajam i wiele mnie zaskakuje. Mam na myśli w szczególności masę przecudownych wiadomości od nieznanych mi osób.

Angażujesz się w wiele akcji społecznych. Jaka jest reakcja na Piękną Kobietę w koronie?

Staram się dobrze wykorzystać swój czas panowania i podzielić się choć trochę moim szczęściem. Reakcje ludzi są bardzo pozytywne , obce osoby podchodzą do mnie i gratulują. Zauważyłam, że korona podoba się szczególnie dzieciom.

Pracujesz również jako stewardessa. W jaki sposób łączysz pracę z nowymi wyzwaniami?

Jestem aktywna zawodowo i nie zwalniam tempa. W pracy mam miesięczny grafik a działania związane z tytułem realizuję w swoim czasie wolnym pomiędzy lotami. Nie jest to łatwe, ale wykonalne.

Niedawno przywitałaś gości na pokładzie samolotu w koronie Miss Polski. To z pewnością były dla Ciebie niezwykłe emocje. Jaka była reakcja pasażerów?

Ten lot był wyjątkowy . Zarówno dla pasażerów jak i dla załogi. Uwielbiam swoją pracę i jestem bardzo dumna z regionu, z którego pochodzę, zatem cieszę się, że w pewien sposób mogłam te dwa ważne dla mnie aspekty połączyć. Pasażerowie byli mile zaskoczeni. Bili brawo i gratulowali mi. Na lotnisku czekało na mnie piękne powitanie i bukiet kwiatów.

W ostatnim miesiącu spotkało Cię z pewnością wiele pozytywnych zdarzeń. Co wspominasz najcieplej?

Najważniejsza jest dla mnie rodzina i przyjaciele. Zatem najcieplej wspominam każdą chwilę spędzoną z nimi. Niedawno też podczas wizyty w moim rodzinnym mieście Świnoujściu miałam okazję odwiedzić szkołę podstawową, w której kiedyś się uczyłam. Było to bardzo pozytywne doświadczenie, a od dzieciaków dostałam masę pozytywnej energii.

I trochę o Twojej urodzie. Zdradzisz jak o urodę i figurę dba najpiękniejsza Polka?

Mam tendencje do tycia i jestem łakomczuchem. Nigdy nie miałam idealnej figury i od kiedy pamiętam zmotywowanie się do ćwiczeń sprawiało mi problem. Przed konkursem bardzo ciężko pracowałam wraz z trenerką. Przeszłam na dietę i ćwiczyłam w każdej wolnej chwili. Udział w konkursie był dla mnie najlepszą motywacją. Ostatnie miesiące były bardzo intensywne więc postanowiłam, że zrobię sobie przerwę od ćwiczeń. Jednak planuję powrót do aktywności fizycznej, żeby utrzymać wypracowane efekty. 

https://www.facebook.com/olgahelenabe/
https://www.facebook.com/olgahelenabe/