Era Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz

0

Czym jest Era Nowych Kobiet? Jest to społeczność, zainicjowana przez Joannę Przetakiewicz, której celem jest zrzeszanie kobiet w jednym, wspólnym celu – wzajemnej pomocy, życzliwości i wsparcia. Wspólnie poszukujemy odpowiedzi i sposobów jak wzmacniać naszą kobiecą wiarę w siebie. Jesteśmy tu po to, by motywować się do działania i wzajemnie wspierać w realizacji marzeń. Ten projekt jest po to, byście wiedziały, że nigdy już nie będziecie same i macie na kogo liczyć. Abyście mogły oderwać się od rutyny i codziennych obowiązków. Pomyślały o sobie i miło spędziły czas. Nauczyły się lub posłuchały czegoś, co Was interesuje. I nie jest ważne ile masz lat, czym się zajmujesz, czy jesteś żoną, mamą, czy singielką…Jest tylko jedna zasada: WSPIERAMY SIĘ, A NIE SPIERAMY.

ENK - MyTime

4 kwietnia w Galerii Bagatelle w Warszawie odbyło się spotkanie liderek Ery Nowych Kobiet. Kilka dni wcześniej otrzymałam zaproszenie na to wydarzenie. Zmodyfikowałam wszystkie swoje plany, po to aby być w tym gronie i oficjalnie odebrać tytuł Liderki ENK od Joanny Przetakiewicz. Jest to niezwykle mądra, ciepła i serdeczna kobieta. Mam nadzieję, że niebawem zagości również w Suchej Beskidzkiej po to by przekazać swoją energię, pasję oraz podzieli się swoimi przemyśleniami i spostrzeżeniami na temat Kobiet Nowej Ery!

ENK - MyTime

Na codzień rozmawiamy i poznajemy się za pomocą oficjalnego PROFILU SPOŁECZNOŚCI ale zadbałam również o to by Sucha Beskidzka również miała swoje miejsce do spotkań. Dołącz więc do ERY NOWYCH KOBIET SUCHA BESKIDZKA

ENK - MyTime