Wiosna – nowe możliwości, pełna mocy Ty!

0
Fot. Agata Piątkowska/Emoi

U mnie za oknem jeszcze śnieg, ale w sercu już wiosna.

Uwielbiam rytuały i symbolikę dat. Dla większości osób Nowy Rok jest nowym początkiem, a dla mnie to właśnie wiosna jest momentem przebudzenia.

Przyroda budzi się do życia, a ja wraz z nią. Ale zanim to nastąpi najpierw sięgam po mój magiczny dziennik, a w nim zapisuję…

Wszystkie potknięcia i „porażki” w biznesie oraz wyciągam z nich wnioski. Jednym słowem wybaczam sobie to co mi nie poszło i zamykam przeszłość. Było minęło!

Robię generalne porządki w domu i w biurze. Sprzątam przez kilka dni jak szalona 😉 A potem jak zrobi się przestrzeń na nowe kupuję sobie coś pięknego (sukienkę, torebkę, świecę, kwiat …) Rzecz, która symbolizuje nowy początek i poprawia mi humor. W dzienniku zapisuję czego symbolem jest ta nowa rzecz – takie pełne magii słowo klucz – np. miłość, obfitość, sukces, wolność…. I na nim się skupiam – działa!

Zobowiązuję się też do tego co wyeliminuję ze swojego życia i zapisuję na czym nie będę się skupiać, bo zabiera mi to czas, energię i nie daje radości.

Podejmuję decyzję jakie trzy rzeczy są na ten moment dla mnie najważniejsze i rozpisuję małe kroki, które pomogą mi je zrealizować.

Pomyślałam, że to proste, ale pełne mocy ćwiczenie przyda się również Tobie.

Mi pomaga ono wrócić na właściwy tor i dzięki niemu odzyskuję jasność nie tylko w życiu, ale i w biznesie.

A jak to mówi mój mentor T. H. Eker jasność ma moc 🙂

Wierzę, że ćwiczenie będzie wartościowe również dla Ciebie i życzę Ci wiosny pełnej MOCY.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTake me out: W programie pojawi się Gwiazda!
Następny artykuł#BlackAndWhiteBeauty
Marta Kaim
Moje kilkunastoletnie doświadczenie poparte sukcesami w korporacji oraz własna ścieżka rozwoju osobistego i wiedza przyczyniły się do tego, że stworzyłam skuteczne programy mentorsko – coachingowe Jesteś ważna! oraz Ty i Twoja firma! Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego – kierunku Socjologia: komunikacja społeczna i badanie rynku oraz Wyższej Szkoły Bankowej, gdzie ukończyłam Psychologię w Biznesie. Studiowałam Psychologię Zorientowaną na Proces oraz Coaching w Instytucie Psychologii Procesu. Cały czas się rozwijam i kontynuuję moją edukację. Uczyłam się u światowej sławy autorytetów z obszarów rozwoju osobistego i psychologii m.in. Anthony Robbins, Jacke Canfield, Arnold Mindell. Zapraszam do kontaktu! e-mail: biuro@martakaim.pl www.martakaim.pl