Gotowa na sukces?

0

Wielkimi krokami zbliża się pierwszy września. Dla mnie jest to równoznaczne z nowym rokiem, nowymi projektami i wyzwaniami. 

Jak to mówi świetnie zorganizowana moja koleżanka „Szczęście i sukces sprzyjają przygotowanym, dlatego zawsze wyglądam jak milion dolarów” 😉

Jak pewnie wiesz oryginalny cytat brzmi trochę inaczej, ale sens pozostaje bez zmian.

Planowanie to jeden z nawyków sukcesu, dlatego mam już wyznaczone cele, zakontraktowane wystąpienia i zaplanowane działania. 

Wszystko po to, aby działać skutecznie i nie tracić cennej energii oraz „luzu psychicznego” zdobytego podczas wakacji.

A jak Twoje przygotowania?

Wyznaczyłaś cele na ostatnie miesiące tego roku?

Wiesz czego chcesz i rozpisałaś kroki, które ciebie tam zaprowadzą, aby nie obudzić się w grudniu z poczuciem żalu i niewykorzystanego czasu?

Jeśli prowadzisz firmę to czy masz już zaplanowaną strategię i działania, które pomogą ci osiągnąć założone cele finansowe, zwiększyć zasięgi i liczbę potencjalnych klientów?

A może kolejny rok zamierzasz działać po omacku i czekać, aż klienci spadną ci z nieba?

Oprócz planowania mam dla ciebie jeszcze kilka wskazówek dzięki, którym możesz wykorzystać potencjał, który drzemie w Tobie i zrealizować swoje cele życiowe i biznesowe:

1. Stwórz mapę marzeń i powieś ją w widocznym miejscu (niech twoje marzenia będą odważne i płyną prosto z serca)

2. Zapisz w kalendarzu ważne dla ciebie daty i opisz co się pod nimi kryje w ten sposób programujesz swój umysł, aby to się wydarzyło (tak przyciągnęłam do siebie kupno domu w którym obecnie mieszkam).

3. Wizualizuj każdego dnia przed snem to, o czym marzysz i czego pragniesz, a nas†ępnie każdego dnia rano zadaj sobie jedno fundamentalne pytanie

Co zrobię dzisiaj, aby przybliżyć się do tego czego pragnę? 

Działaj z lekkością i wykorzystaj dany ci czas, bo jak nie teraz to kiedy?!

Na koniec mam dla Ciebie mega dawkę wartościowej wiedzy.

W czwartek o 20.00 odbędzie się szkolenie „5 błędów, które popełniasz prowadząc firmę” podczas którego uświadomisz sobie, że pewne działania nie mogą dać zamierzonych wyników. Ponadto popełniając błędy uczymy się najwięcej, ale tylko wtedy gdy mamy wiedzę na temat tego co robimy nie tak.

Zapisz się klikając w link:

5 błędów, które popełniasz prowdząc firmę

Liczba miejsc ograniczona, a powtórki nie będzie.

Oprócz tego mam dla ciebie coś jeszcze.

Dodaj mnie do obserwowanych na Instagramie 

Instagram Marta Kaim

aby wziąć udział w cyklu „Zadaj mi pytanie”

W każdy poniedziałek będę odpowiadała na Wasze pytania dotyczące rozwoju osobistego, finansów, prowadzenia firmy i codziennego życia. Dzięki temu będziesz zdobywała nową wiedzę, ale także inspirowała się pytaniami, które zadadzą mi inne osoby.

Pytania możesz przesłać już dzisiaj w odpowiedzi na tego emaila lub poczekać do najbliższego poniedziałku i zadać je bezpośrednio na Instagramie.

Cudownych przygotowań do września.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułButy – jesienne hity – moje TOP 3!
Następny artykułJakub Kucner w roli… współczesnego rycerza
Marta Kaim
Moje kilkunastoletnie doświadczenie poparte sukcesami w korporacji oraz własna ścieżka rozwoju osobistego i wiedza przyczyniły się do tego, że stworzyłam skuteczne programy mentorsko – coachingowe Jesteś ważna! oraz Ty i Twoja firma! Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego – kierunku Socjologia: komunikacja społeczna i badanie rynku oraz Wyższej Szkoły Bankowej, gdzie ukończyłam Psychologię w Biznesie. Studiowałam Psychologię Zorientowaną na Proces oraz Coaching w Instytucie Psychologii Procesu. Cały czas się rozwijam i kontynuuję moją edukację. Uczyłam się u światowej sławy autorytetów z obszarów rozwoju osobistego i psychologii m.in. Anthony Robbins, Jacke Canfield, Arnold Mindell. Zapraszam do kontaktu! e-mail: biuro@martakaim.pl www.martakaim.pl