Daj coś od siebie

0

Żyjemy w szybkich czasach i większość z nas charakteryzuj brak cierpliwości. Chcielibyśmy mieć wszystko na już, na teraz i na wyciągnięcie ręki.

Kiedy coś nie idzie po naszej myśli szybko się zniechęcamy. Krytykujemy siebie, przestajemy działać, szukamy winnych. Poddajemy się.

Wydaje nam się, że inni mają łatwiej i znają jakąś drogę na skróty do szczęśliwego, pełnego sukcesów życia.

Możemy szukać magicznych sposobów, ale tak naprawdę jest to inna forma zwlekania.

Czy to w relacjach, biznesie czy w mediach społecznościowych obowiązuje jedna zasada.

Zwyciężają Ci, którzy jako pierwsi podejmują działanie.

Im szybciej zaczniesz podejmować działania związane z twoim związkiem, biznesem, obecnością w mediach społecznościowych, tym szybciej osiągniesz to na czym ci zależy. 

Rok zwlekania w biznesie to dwanaście miesięcy podczas których twoja „konkurencja” zdobywała nowych klientów.

Rok zwlekania z podjęciem działań związanych z otwarciem lub rozwojem twojej firmy to dwanaście miesięcy podczas, których mogłaś cieszyć się większymi zarobkami i większą ilością czasu dla siebie lub rodziny.

Rok czekania na cud, że schudniesz, znajdziesz miłość swojego życia lub problemy w związku rozwiążą się same to, dwanaście miesięcy oszukiwania samej siebie…

Często zapominamy o tym, że świat nam sprzyja. 

Sprzyja on jednak tym, którzy znają podstawowe prawo, które obowiązuje zarówno w życiu jak i w biznesie.

Najpierw daj coś od siebie i działaj systematycznie, a potem przygotuj się na przyjęcie więcej niż się spodziewałaś.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułVogue Polska – modowa walentynka!
Następny artykułPomagaj z głową!
Marta Kaim
Moje kilkunastoletnie doświadczenie poparte sukcesami w korporacji oraz własna ścieżka rozwoju osobistego i wiedza przyczyniły się do tego, że stworzyłam skuteczne programy mentorsko – coachingowe Jesteś ważna! oraz Ty i Twoja firma! Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego – kierunku Socjologia: komunikacja społeczna i badanie rynku oraz Wyższej Szkoły Bankowej, gdzie ukończyłam Psychologię w Biznesie. Studiowałam Psychologię Zorientowaną na Proces oraz Coaching w Instytucie Psychologii Procesu. Cały czas się rozwijam i kontynuuję moją edukację. Uczyłam się u światowej sławy autorytetów z obszarów rozwoju osobistego i psychologii m.in. Anthony Robbins, Jacke Canfield, Arnold Mindell. Zapraszam do kontaktu! e-mail: biuro@martakaim.pl www.martakaim.pl