Suknie ślubne i wieczorowe by Monika Sałapat Design

0

Czerwony dywan, uroczysta gala, a może eleganckie, rodzinne przyjęcie? Lubię towarzyszyć Wam w ważnych dla Was wydarzeniach. Każda z nas marzy również o kreacji, która zachwyci wszystkich i sprawi, że Ten dzień stanie się jednym z najpiękniejszych wspomnień. Kreacja szyta na miarę, z indywidualnie dobranych tkanin, według spersonalizowanego projektu, uczyni cały proces tworzenia sukienki, niezapomnianym doświadczeniem!

Niewątpliwie jedną z najważniejszych kreacji w życiu każdej kobiety jest suknia ślubna. Niejednokrotnie towarzyszyłam przyszłej Pannie Młodej w wyborze, a także w stworzeniu tej niepowtarzalnej sukienki. Wiem też ile emocji towarzyszy każdej kobiecie na tym szczególnym etapie przygotowań do ślubu. Uwielbiam tę szczególną atmosferę, ponieważ wiem, że będzie ona częścią cudownych wspomnień jeszcze na długo po ślubie. Zapraszam do kontaktu TUTAJ

Monika Sałapat Design - MyTime

Marka Monika Sałapat Design to propozycje dla kobiet ceniących luksus i elegancję w każdym detalu. To niebanalny styl zamknięty w prostych, a jednocześnie oryginalnych projektach. Na co dzień jak również na ważne wyjście.

Aktualne kolekcje i zestawy na każdy dzień znajdziesz na stronie www.monikasalapat.pl