Ach, co to był za ślub!

0

W ubiegłą sobotę (19.05.) odbyło się jedno z najbardziej medialnych wydarzeń ostatniego sezonu – ślub amerykańskiej aktorki Meghan Merkle i księcia Harry’ego. Transmisja wprost z katedry św. Jerzego w Windsorze przyciągnęła przed telewizory miliony widzów. Parze młodej w tym dniu towarzyszyła cała rodzina królewska i wielu przyjaciół.

Największym zaciekawieniem cieszyła się kreacja panny młodej, która do końca była wielką zagadką. Meghan Merkle wybrała na ten wyjątkowy dzień prostą i elegancką suknię projektu Clare Waight Keller dla domu mody Givenchy. Suknię uzupełniał długi, subtelnie haftowany  welon, oraz tiara należąca niegdyś do królowej Marii.

Drugą sukienkę, którą zaprezentowała Meghan w tym dniu, zaprojektowała brytyjska projektantka Stella McCartney. Kreacja ta została stworzona z myślą o przyjęciu weselnym, na które udali się nowożeńcy, aby uczcić swój ślub w gronie najbliższych.

Obie sukienki były bardzo gustownym i trafnym wyborem, o czym świadczy olśniewający wygląd księżnej Meghan. Kolejny raz potwierdziła się zasada, że urok tkwi w prostocie 🙂

Zobaczcie zdjęcia!

Ślub Meghan i Harry'ego - MyTimeŚlub Meghan i Harry'ego - MyTimeŚlub Meghan i Harry'ego - MyTimeŚlub Meghan i Harry'ego - MyTimeŚlub Meghan i Harry'ego - MyTimeŚlub Meghan i Harry'ego - MyTimeŚlub Meghan i Harry'ego - MyTimeŚlub Meghan i Harry'ego - MyTime