Bosko nieidealna

0
Jowita Trzaska

Podobno każdy z nas nosi w sobie książkę. Są ludzie którzy to wiedzą i coś z tym robią. Inni wiedzą, ale twierdzą, że nic nie mogą z tym zrobić, bo brak im talentu pisarskiego. A są i tacy, którzy nie mają o tym pojęcia. Ja, przez większość życia należałam do grupy wybrańców nr 2, do momentu… kiedy na mojej drodze pojawił się pan KRYZYS. Ta kreatura postanowiła zamieszać w moim uczuciowym życiu. W zasadzie to powinnam się spodziewać tej wizyty, ale jak to często bywa, wolałam zamknąć oczy niż dostrzec to co czaiło się po kątach od dłuższego czasu. Moje, wydawałoby się w miarę stabilne małżeństwo w zasadzie przestało istnieć. Ostatnią deską ratunku dla mojego związku była separacja. Pani SEPARACJA nie była pluszową maskotką. Była zimna, bolesna i często zmuszała mnie do płaczu, ale także refleksji nad tym co się stało. To nie było łatwe ani przyjemne… To ona szepnęła mi do ucha: Pisz!
Wraz z pierwszą napisaną linijką przyszło LEKARSTWO. Pomogło mi rozprawić się z demonami przeszłości, wypełniło mój czas i dało chwilę wytchnienia od pytań wibrujących w mojej głowie. Gdzie jest… Z kim… Czy kocha…
Każdego dnia moja książka karmiła się kolejnymi obrazami z mojego życia. Ona rosła w siłę, a mój żal do świata, siebie, ludzi – malał.
Już za kilka dni przyjdzie na ten świat „Bosko nieidealna” – moja pierwsza książka.
„Bosko nieidealna” to zbiór autentycznych wydarzeń z mojego życia (przedstawiony w formie kadrów filmowych ), które na tyle mocno wbiły się w moją głowę, że przez pewien czas przejęły kontrolę nad moim życiem. Opisywane historie są niczym reportaże z różnych zakątków mojego życia począwszy od najmłodszych lat po dzień dzisiejszy, pokazujące dramaty, chwile zwątpienia, kryzysy i drobne chwile szczęścia. „Bosko nieidealna” to oszczędna w słowach, ale znakomicie budująca obrazy opowieść o zwykłym człowieku.
Książkę skonstruowałam tak, aby czytelnik mógł wybrać, czy chce poznać wyłącznie historię moich życiowych zmagań (pierwsza część), czy również chce skorzystać ze wskazówek, które pomogą mu uporać się z własnymi problemami i zyskać dodatkowe lata świadomego życia (druga część – inspiracje dotyczące tego, jak przejść od samotności do spełnionego życia).
„Bosko nieidealna” to książka która otwiera oczy! Jeśli chcesz by otwarła także Twoje wejdź na www.boskonieidealna.pl i pobierz darmowy rozdział już dziś!

Bosko nieidealna - Jowita Trzaska

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułO pasjach i aktorstwie – rozmowa z Igą Górecką
Następny artykułSuknie ślubne i wieczorowe by Monika Sałapat Design
Jowita Trzaska
Jowita Trzaska zakochana w kolorach menagerka, trenerka dobrego samopoczucia, coach ujarzmiający kryzysy osobiste. Autorka książki "Bosko nieidealna". Pasjonują ją odległe zakątki świata i ludzie. Uwielbia czekoladę w każdej postaci i wszystko co naturalne i zielone(no może oprócz pleśni ;)) Dla relaksu bierze pod pachę męża i wyrusza z nim na wycieczki rowerowe. Jej znak rozpoznawczy to uśmiech a jej motto życiowe brzmi: "Życie to swoisty rollercoaster. Raz jesteśmy na szczycie i cieszymy się widokami, za chwilę przerażeni spadamy w dół, by za moment ponownie wspiąć się na szczyt i rozkoszować pięknem tego świata. Zaakceptuj to."