Słów kilka na temat jakości

0

„Jakość nie jest pojedynczym działaniem, jest nawykiem” Arystoteles

Kiedy zakładałam swoją firmę i wiedziałam już co będzie istotą mojej pracy, postanowiłam sobie, że będą to produkty najwyższej jakości. Za każdym razem, kiedy oddaję coś w Wasze ręce, zastanawiam się, czy jest to produkt w 100% wykonany dobrze i czy sama byłabym z niego zadowolona. Kilka razy zdarzyło się, że projekt, który początkowo bardzo mi się podobał, nie spełniał moich wymogów i po kilku próbach „ulepszania” go, musiał zostać wycofany. Takich momentów jednak staram się unikać. Jestem świadoma tego, że nikt nie kupuje marki tylko produkt, ale właśnie ten produkt powinien pochodzić spod marki o najwyższych standardach jakości.

„Jakość pamięta się o wiele dłużej, niż cenę” Gucci

Czym dla mnie jest jakość?

Jest najwyższym poziomem świadczonych usług od produkcji, aż po obsługę klienta. Mam szczęście współpracować z fantastycznym zespołem krawieckim, dzięki któremu wiem, że moje produkty są naprawdę dopracowane i trwałe. Właśnie dlatego każdy model powstaje w ilościach limitowanych, abyśmy mogły poświęcić mu więcej czasu i uwagi.

A jak to wygląda w mojej firmie?

jakość - MyTimeZaraz po opracowaniu projektu (tym zajmuję się ja :)) przeglądam próbniki tkanin w poszukiwaniu najlepszego materiału. Bardzo zwracam uwagę na to, aby tkaniny były przyjazne dla naszej skóry. Przed zakupem materiał sprawdzany jest pod kątem trwałości, jakości wykonania, funkcjonalności w danym modelu, bezpieczeństwa użytkowania, składu i co dla mnie ważne – nie ma prawa farbować! Kiedy materiały są zatwierdzone, dalsza praca należy już do mojego zespołu krawieckiego. Dbam o to by moja pracownia funkcjonowała na najwyższym poziomie, ponieważ tam powstaje cały nasz asortyment. Gdy wszystko jest gotowe, rozpoczyna się dokładna kontrola jakości (tym również zajmuję się ja :)) Dopiero wtedy gdy wszystko jest wykonane według wymaganych standardów… dopinam metkę Monika Sałapat Design.

„Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie.”   John Deere