Polskie Mistrzostwa w makijażu ślubnym Make Up Point

0

Niedawne Mistrzostwa Polski w Makijażu Ślubnym zostały zorganizowane przez Ogólnopolski Kongres Wizażowy Make Up Piont. Cała impreza odbyła się 10 lutego we Wrocławiu w Hotelu Mercure. Dla mnie ogromnym zaszczytem było towarzyszyć uczestniczkom – modelce Patrycji Pułecka i fenomenalnej wizażystce, Joannie Dobosz, za sprawą sukienki z mojego atelier!

Kiedy oglądam zdjęcia z tego wydarzenia, nasuwa mi się pewna refleksja.

Wiesz kiedy kobieta czuje się piękna, seksowna i pożądana? Wtedy, kiedy ma piękny makijaż, świetną fryzurę i bajeczną sukienkę. Wtedy może podbijać świat. Taka nasza kobieca natura 😉

Naszym zadaniem jest całym swoim wyglądem przejawiać piękno – zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Kobiety boją się wyrazistości, wyrażania siebie, zdecydowania. Wtedy gaśnie ich blask… Jeżeli kobieta jest szczęśliwa – promienieje, przejawia to całą sobą. Jeśli jest niepewna siebie, zamknięta w sobie – więdnie.

Poniższe zdjęcia są zdecydowanie dowodem na prawdziwość tych słów. Cieszę się też, że swoją pracą przyczyniłam się do tego fenomenalnego efektu! I raz jeszcze serdecznie gratuluję.

Jestem zachwycona projektem oraz wykonaniem sukni. Zrobiła ona ogromne wrażenie na każdym, kto tylko ją zobaczył, a modelka wyglądała w niej zjawisko. Wszędzie tylko słyszałyśmy szepty „ale kiecka”, „ale włosy”! – Joanna Dobosz

Makijaż ślubny - MyTime

Makijaż ślubny - MyTime

Makijaż ślubny - MyTime

Do Joasi zapraszam TUTAJ

Do siebie TUTAJ