Pokaz kolekcji Violi Piekut!

0

Wczorajszy wieczór zdecydowanie należał do Violi Piekut! Polska projektantka zorganizowała w Warszawie niezwykły Fashion Show, który skupił wokół siebie wiele polskich gwiazd. Kolekcja sukni wieczorowych i ślubnych zachwyciła po raz kolejny, jednak tym razem w spektakularnej i niezapomnianej oprawie!

Viola Piekut - MyTime

Siła jest kobietą! Nagle na czystej kartce pojawił się napis… nie był to jeszcze szkic, ale coś w rodzaju światła dającego początek wszystkim projektom… Tym słowem, tym wszystkim była kobieta!

„Kolekcji prezentowanej na pokazie nie przypadkiem przyświecało hasło JUST WOMEN. Propozycje Violi Piekut w sposób szczególny pokazały piękno kobiety w jej różnych obliczach. Siła i bezkompromisowość połączyły się z tym, co delikatne, ulotne i lekkie. Kolory niczym magia przenikały się ze sobą bez najdrobniejszej przypadkowości. Dominowały zjawiskowe beże, złoto, zaskakująca mięta i chłodny odcień przydymionego błękitu. Wszystkie łączyło jedno: nietuzinkowość i zachwyt.

Siła znalazła tu odzwierciedlenie w asymetrycznie skrojonych garniturach, zmysłowość w zwiewnych sukniach z dodatkiem modnych w tym sezonie piór, zaś temperament w stylizacjach odważnie odsłaniających długie nogi modelek. Na pokazie nie zabrakło też charakterystycznej dla marki linii ślubnej.

Piękne modelki, a wśród nich znane ze światowych wybiegów Alicja Tubilewicz i Alicja JAY Jankowska otworzyły i zamknęły pokaz w najpiękniejszym z możliwych stylu. Wyjątkowemu wieczorowi, jak się można było spodziewać towarzyszyła muzyka wykonana na żywo przez zaprzyjaźnioną marce wokalistkę Sylwię Grzeszczak.”

Viola Piekut - MyTime
Anna Lewandowska

Viola Piekut - MyTimeViola Piekut - MyTimeViola Piekut - MyTime

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Paulina Krupińska
Paulina Krupińska