Pierwsze urodziny Mission Swim Ewy Chodakowskiej!

0

MISSION SWIM to marka kostiumów kąpielowych stworzona przez Ewę Chodakowską, najpopularniejszą w Polsce trenerkę fitness, i butik APAPAT, wyjątkowe miejsce, oferujące selekcję najlepszych światowych marek bielizny i strojów kąpielowych.

Mission swim - MyTimeZa nazwą marki kryje się także chęć pomagania – dzielenia się sukcesem
i owocami ciężkiej pracy z tymi, którzy jej najbardziej potrzebują. 10 zł ze sprzedaży każdego stroju będzie stale przekazywane na cele charytatywne. Dzielenie się z innymi to właśnie ta MISJA, która daje siłę tworzenia wyjątkowej marki dającej pozytywne wibracje i radość.

„Skąd pomysł na MISSION SWIM? Od lat wiele czasu spędzam zawodowo i prywatnie w bikini. Przez ten czas dostawałam wiele propozycji współpracy od rozmaitych marek. Ale nie chciałam wiązać się z jedną z nich, być tylko częścią kampanii reklamowej. Pragnęłam współtworzyć coś, w co głęboko wierzę, coś, co ma swoją misję, do której uda się przekonać kobiety, które spotykam na co dzień – fantastyczne, mądre, zaangażowane i ambitne. Takiego też mam partnera w tym projekcie – Apapat, miejsce, które łączy modę i najwyższą jakość z ciężką pracą, zaangażowaniem i miłością do detali” – mówi Ewa Chodakowska, współwłaścicielka marki MISSION SWIM.

Mission swim - MyTimeWczoraj pojawiła się specjalna kolekcja na 1. urodziny marki Mission Swim. Kolekcja wyjątkowa, ponieważ modelkami są dziewczyny takie jak każda z nas, które postanowiły wraz z pomocą Ewy Chodakowskiej zawalczyć o lepsze ciało i swoje zdrowie. Śledząc profile tych dziewczyn na Instagramie nie dziwi mnie fakt, że to właśnie ona pojawiły się przed obiektywem w najnowszej kolekcji. Za każdą z nich stoi wyjątkowa historia i trudna droga, którą postanowiły przejść.

Mission swim - MyTimeJeśli chcesz obejrzeć kolekcję i piękne zdjęcia dziewczyn wejdź na http://www.missionswim.com

Może skusisz się na jeden z proponowanych modeli? 😉

PS. Strona Mission Swim dziś już działa bez zarzutów, jednak wczoraj, kilka minut po tym jak Ewa podała informację o nowościach – serwer padł 🙂 i wcale się nie dziwię 🙂

Mission swim - MyTime