Najnowszy trend! Torby z kreskówek

0
fot: Sztuka Rodzinna

Moda jest po to by ciekawić, fascynować, podkreślać osobowość. Moda nie może być nudna. A jeśli pozytywnie zaskakuje? Tym lepiej! Odkryliśmy dla Was fantastyczny trend w dodatkach. O tym opowie Daria Kostera.

Daria Kostera - MyTime To w Tajwanie, dzięki dwóm projektantkom Chai Su oraz Roki Lin powstał pomysł na stworzenie niepowtarzalnej kolekcji toreb wyglądających tak jak te z kreskówek. Te, które znamy i widzimy na co dzień są przestrzenne (3D), te z kolei oferowane przez Sztukę Rodzinną zupełnie płaskie (2D). To właśnie dlatego na zdjęciach wyglądają jak dodane programem graficznym.
Produkt na rynku światowym dostępny jest od 2010 roku, jednak dopiero teraz w tak szerokiej ofercie pojawił się w Polsce.
Iluzja optyczna torb pop-art zamienia każde zdjęcie w dzieło sztuki. Wygląda ono jak misternie przygotowane graffiti.
Na pierwszy rzut oka zdjęcia toreb 2D wyglądają jak efekt poważnej pracy grafika. Ich nawiązanie do kreskówek w połączeniu ze światem rzeczywistym nadaje każdej młodej osobie stylu i niepowtarzalności.

Co jednak kryje się w ich „płaskim” wnętrzu?

fot: Sztuka Rodzinna
fot: Sztuka Rodzinna

Gdy zobaczysz je po raz pierwszy na pewno pomyślisz: „co mogę zmieścić w tak płaskiej torbie”?. Nic jednak bardziej mylnego. Choć torby wyglądają na zdjęciach dwuwymiarowo, to w rzeczywistości są jak najbardziej trójwymiarowe. W zależności od wybranego modelu pomieszczą kosmetyczkę, książkę, tablet, a nawet laptop.

fot: Sztuka Rodzinna
fot: Sztuka Rodzinna

Swoją oryginalnością zachwycą zarówno miłośniczki pop-artu, jak i wielbicielki stylu retro. Na rynku polskim znajdują się także plecaki, wyglądające jak tornistry z wczesnoszkolnych lat, które spodobają się wszystkim ceniącym oryginalność i nietuzinkowość. Torebki i plecaki w Polsce są dostępne wyłącznie pod marką Narcissus.