Najładniejsza babcia na świecie

0

Yazemeenah Rossi, która ma 63 lata, została okrzyknięta „najładniejszą babcią na świecie”!

Yazemeenah Rossi - MyTimeSwoją karierę w modelingu rozpoczęła jako trzydziestolatka. Zachwyca nie tylko urodą, ale także fantastyczną figurą. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 217 tysięcy osób. Poza karierą w modelingu, jest również mamą i babcią. Jaka jest jej recepta na młodzieńczą formę i atrakcyjny wygląd w dojrzałym wieku?

Yazemeenah Rossi - MyTimeJak sama twierdzi, jej ulubionym kosmetykiem jest… oliwa z oliwek. Stosuje także dietę organiczną i uprawia jogę. Z pasją oddaje się pracy, a w wolnych chwilach podróżuje. To wszystko generuje ciągle odnawiające się pokłady energii i niepohamowany apetyt na życie. Młoda dusza w dojrzałym, zadbanym ciele to przepis na życie Rossi.

„Mimo że modeling jest zdominowany przede wszystkim przez młodych, to uważam, że znajdzie się też miejsce dla kogoś takiego jak ja. Dojrzałe, zadbane kobiety także są piękne! Był czas, kilka lat temu, kiedy zaczęłam myśleć, że rzeczy stopniowo zaczną się zmieniać i zaczniemy widzieć więcej starszych modeli, ale tak się nie stało. Wiem, jak to jest. Gdy się człowiek starzeje i myśli o tym w kółko i porównuje się do młodszych. Tak nie powinno być, ale niestety tak wygląda dzisiejszy świat. Nikt nie lubi, gdy ich skóra ulega grawitacji. Jednocześnie starzenie się jest czymś pięknym, ponieważ z upływem czasu stajemy się silniejsi”

Yazemeenah Rossi - MyTimeYazemeenah Rossi - MyTime