Moda musi być widoczna!

0
Targi WOW Fashion 1.09.2019r. - PGE Narodowy

Każdy nowy sezon czy też świeży trend poprzedzają pokazy mody. Zanim cokolwiek trafi do butików, jest dokładnie analizowane pod kątem wytycznych, jakie na dany okres dyktują najwięksi w branży mody. Fashion show, to istne święto sztuki, artystyczny miraż, który ma na celu zainspirować, wzbudzić emocje, odkryć nieuświadomione struny naszej duszy, a także zostać z nami na długo, jako niezapomniany zapis wrażeń.

Największe domy mody fundują nam więc co sezon niezwykle spektakularne pokazy, o których mówi cały świat. Projektanci inspirują się nimi, szukając swojej niepowtarzalnej niszy, próbując jednocześnie wpleść trendy, zachowując swój unikatowy styl tworzenia. To właśnie dzięki nim moda jest bardziej dostępna, pokazy lepiej rozumiane, a kreacje chętniej przenoszone do codziennego użytku.

Moda, żeby istnieć, musi być widoczna.

Moda prowokuje dyskusje, podważa to co uznajemy za oczywiste. Buduje tożsamość z wybranym zestawem poglądów, wyróżnia spośród odmienności.

Moda zachwyca, stymuluje poczucie gustu, wzbudza pożądanie, ujawnia pragnienia.

Cieszę się, że niebawem spotkamy się wszyscy na WOW Fashion w Warszawie po to by wspólnie celebrować zainteresowanie modą, trendami, polskimi projektantami i tym samym pokazać swój styl. Niech to będzie nasze wspólne święto, gdzie każdy pokaże swój indywidualizm i sposób na modę. Oglądajmy, dyskutujmy, wymieniajmy spostrzeżenia. Pozwólmy też sobie na pokazanie własnego JA. Niech inni też nas zobaczą! Kto wie, może to właśnie ty będziesz dla kogoś inspiracją?

Dowiedz się więcej i kup bilet na http://www.targiwowfashion.pl

lub śledź wydarzenia na bieżąco na Facebooku: TUTAJ

Do zobaczenia!

Pokaz Fashion Vip - Monika Sałapat Design
Pokaz Fashion Vip – Monika Sałapat Design