Luxury Touch by Monika Sałapat Design

0
www.monikasalapat.pl

Początkiem września ukazała się najnowsza kolekcja marki odzieżowej Monika Sałapat Design – Luxury Touch. Propozycje marki to nie typowa kolekcja na jesień, obfitująca w płaszcze i cieplejsze okrycia , a prawdziwy dotyk luksusu.

Monika Sałapat Design Luxury Touch - MyTime
www.monikasalapat.pl

Postanowiliśmy tym razem przełamać schemat jesiennej aury w codziennej garderobie. Propozycje, które mamy, to szczypta luksusu na większe wyjścia, ale także w codziennych stylizacjach. Bo czasem warto rozpieścić zmysły czymś wyjątkowym, w czym czujemy się niezwykle… W każdej szafie powinny się znajdować takie właśnie rzeczy, które sprawiają, że nawet proste zestawienie, przeniesie nas w krainę luksusu i elegancji.

Monika Sałapat Design Luxury Touch - MyTime
www.monikasalapat.pl

Kolorami bazowymi nowej kolekcji są beże, biel, czerń, złoto oraz burgund. Zarówno w połączeniu ze sobą, jak i w osobnych zestawieniach kolorystycznych, tworzą subtelne, acz niepowtarzalne efekty. Szczególnym punktem Luxury Touch jest połączenie czerni i złota. Czerń i złoto to kwintesencja elegancji i luksusu. Dlatego stały się głównymi kolorami kolekcji, które wręcz ją identyfikują.

Monika Sałapat Design Luxury Touch - MyTime
www.monikasalapat.pl

W kolekcji pojawiły się też wysokiej jakości koronki i gipiury. Są to elementy, dzięki którym garderoba wygląda wytwornie, szlachetnie… Warto się skusić, są piękne!

Niech ta jesień upłynie pod znakiem luksusu z metką MSD. Poczujesz się naprawdę wyjątkowo!