La Tezza by Joanna Kruczek!

0
latezza.eu

Marka Joanna Kruczek nierozerwalnie kojarzona jest z luksusowymi produktami skórzanymi, głównie dla kobiet. Zdobyła serca klientek swoją niepowtarzalnością i desingiem. Cieszy się uznaniem poza granicami Polski, zdobywając coraz to nowe rynki. Dlaczego więc przyszedł czas na zmianę nazwy brandu? La Tezza by Joanna Kruczek! Włoskie wyrafinowanie w polskim stylu.

latezza.eu
latezza.eu

Joasiu, zmiana nazwy brandu tak silnej i prężnie rozwijającej się marki to duże zaskoczenie. Dlaczego zdecydowałaś się na taki krok?

Zmiana jest kolejnym i naturalnym krokiem w ewolucji marki. Zainteresowanie zewnętrznych rynków marką jest coraz większe, również dzięki zagranicznemu inwestorowi, a co za tym idzie coraz większe są wobec marki wymagania. LA TEZZA to wyrafinowanie, ale i teza, za która stoi symboliczny „krok naprzód”.

Czym jeszcze zaskoczy nas Joanna Kruczek pod nazwą La Tezza? Ponoć to nie koniec zmian…

Zaskoczenia są tym ciekawsze…kiedy ich nie znamy 😊

Czy Twoje torebki niebawem będzie można kupić w każdym kraju na świecie? Czy raczej pozostaniesz przy dotychczasowych państwach?

Torebki LA TEZZA to produkt elegancki i wysmakowany. Chcemy by pojawiał się w najważniejszych miastach na całym świecie.

Czy rebranding marki wpłynął na Twoje życie prywatne? Zostajesz w Polsce czy ruszasz w świat?

Moje życie od lat jest jest na walizkach. W tej kwestii nic się nie zmieni.

Czego mogę Ci życzyć na tej nowej i z pewnością ekscytującej drodze, jaką rozpoczynasz?

Proszę życz naszej marce LA TEZZA konsekwencji w realizacji planów i zapału, który jest w każdej osobie  współtworzącej brand LA TEZZA 😊

http://latezza.eu

latezza.eu
latezza.eu
latezza.eu
latezza.eu