Dolce & Gabbana – Spring/Summer Resort 2019

0

To dopiero było wydarzenie! Kreatorzy domu mody Dolce & Gabbana postanowili pokazać ludziom poprzez swoją kolekcje, że „Każdy jest tak naprawdę królem i królową własnego życia!” Każdy z nas nosi w sobie zbiór unikalnej kombinacji genów, jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Dla podkreślenia tego manifestu, w tle podczas pokazu widniały odciski palców projektantów. Głównym celem wydarzenia było przekazanie emocjonalnych wartości i stworzenie klimatu, w którym ludzie czują się odprężeni i zrelaksowani. Czują się po prostu dobrze.

Warto przy tym zwrócić uwagę na jedną ważną rzecz. Otóż wybieg nie był zarezerwowany tylko dla modelek w rozmiarze „0”. Projektanci pokazali, że żyjąc w zgodzie z naszymi naturalnymi uwarunkowaniami, jesteśmy piękne w każdym rozmiarze!  W pokazie wystąpiła m.in. Monica Bellucci w czarno-białej sukni w groszki, Carla Bruni w barokowym złotym i srebrnym, trzyczęściowym garniturze, Isabella Rossellini w czarnej koronce, z córką, Elettrą i jej wnuczką. Warto też wspomnieć o Helenie Christensen, Evie Herzigovej, Marpessie Hennink i  Ashley Graham.

A same ubrania? Kwintesencja kobiecości! Moją uwagę zwróciły szczególnie dobrze skrojone, gęsto haftowane marynarki. Takie cudo potrafi stworzyć tylko duet Dolce & Gabbana!

D&G - MyTimeD&G - MyTimeD&G - MyTimeD&G - MyTimeD&G - MyTimeD&G - MyTimeG&G - MyTimeD&GZdj. www.dolcegabbana.com