Czym urzeka Kasia Tusk?

0
https://www.facebook.com/makelifeeasierplofficial

Blog Make Life Easier www.makelifeeasier.pl to jedno z moich ulubionych miejsc w sieci od dobrych kilku lat. Pamiętam jego początki i z zachwytem przyglądam się procesowi ewaluacji strony, a także różnorodności treści w niej zawartych. Harmonia, szyk, jednolitość i pasja łączą się tam w jedną całość, uwiecznioną na pięknych fotografiach. Ta strona to istna stylowa wizytówka. Za nią stoi kobieta, którą osobiście podziwiam – Kasia Tusk.

Drobna blondynka, kochająca klasykę i paryski szyk. Zawsze nienaganna. Fantastyczny gust i poczucie stylu, a także niespotykana skromność to składniki jej fenomenu. Oto czym mnie urzekła:

  1. „Moda przemija, styl pozostaje…”

10.02.2011r. pojawił się pierwszy wpis Kasi na MLE. Od tego momentu jej blog stał się istnym drogowskazem modowym, a także latarnią morską dla osób pogubionych w gąszczu modowych pokus i eksperymentów. Klasyka, która się nigdy nie starzeje, oraz niebywałe poczucie gustu, które tworzy unikalny styl Kasi, to dla wielu osób inspiracja. Moda to nie tylko ubrania, ale także styl życia, wszystko to co lubimy i co nas otacza. Świat Kasi Tusk konsekwentnie  odzwierciedla jej upodobania, czyniąc ją ikoną stylu i spójności wizerunku.

https://www.facebook.com/makelifeeasierplofficial/photos/a.398637203512723/1952946194748475/?type=3&theater
https://www.facebook.com/makelifeeasierplofficial/photos/a.398637203512723/1952946194748475/?type=3&theater
  1. Wizja własnej marki.

Determinacja i konsekwentne oddanie pasji, a także ciągłe doskonalenie w tym obszarze, spowodowały, że blog MLE to jeden z najczęściej odwiedzanych blogów modowych w Polsce, a Kasia jest w czołówce polskich blogerek. Systematyczna praca nad rozwojem marki doprowadziła do sukcesu. Kasia jako nieliczna spośród rozpoznawalnych osób spełnia marzenia dzięki wytrwałej pracy, unikając sztucznie napędzanego rozgłosu. Tym samym budzi zaufanie i szacunek, zdobywając coraz większą liczbę fanek jej stylu.

https://www.facebook.com/makelifeeasierplofficial
https://www.facebook.com/makelifeeasierplofficial
  1. Skromność.

Możemy ją poznać nie tylko za pośrednictwem bloga, ale też dzięki książkom, które wydała: „Elementarz stylu” oraz „Make photography easier” – poradnika na temat tworzenia fotografii idealnych. Kilkakrotnie wymieniłyśmy się mailami i za każdym razem moje odczucia są takie same. Kasia to urzekająco skromna i niezwykle ciepła osoba. Unika rozgłosu; na próżno więc szukać wywiadów z nią, ponieważ konsekwentnie odmawia uczestnictwa w nich. Wyjątkiem były promocje wydanych przez nią książek.

https://www.facebook.com/makelifeeasierplofficial/photos/a.398637203512723/1870570469652715/?type=3&theater
https://www.facebook.com/makelifeeasierplofficial/photos/a.398637203512723/1870570469652715/?type=3&theater
  1. Rodzina.

Mimo, iż Kasia dba o swoją prywatność, nie można nie zauważyć, jak ważne są dla niej rodzinne, ciepłe relacje. Uważam, że wartości wyniesione przez nią z domu oraz ogromne znaczenie pielęgnowania więzi rodzinnych zbudowały solidne fundamenty jej osobowości. Wyczucie stylu i świetny gust to również dobro rodzinne Tusków 😉

https://www.facebook.com/pg/makelifeeasierplofficial/photos/?ref=page_internal
https://www.facebook.com/pg/makelifeeasierplofficial/photos/?ref=page_internal
  1. Prywatność.

Podziwiam sposób w jaki chroni swoją prywatność. W czasach, kiedy życie większości ludzi (a szczególnie niektórych gwiazd) toczy się w Internecie, obnażając najintymniejsze szczegóły codzienności, o Kasi wiemy tylko tyle, na ile ona sama pozwoli. Pomimo serdecznej i szczerej więzi jaką tworzy ze swoimi czytelniczkami, potrafi zachować dla siebie obszary dla siebie najcenniejsze. Kilka dni temu Kasia bezwzględnie skradła moje serce w fantastycznym stylu. Powszechnie uchodząca za singielkę, wystawiła na aukcję WOŚP swoją sukienkę ślubną sprzed pięciu lat 😉 Poziom mistrzowski w najbardziej prawdziwym i rozbrajającym wydaniu!

 

Kasiu, czego można Ci życzyć? Masz wszystko co najcenniejsze, a większość zawdzięczasz sobie. Bądź sobą i nie zmieniaj się. Spełniaj się na każdej płaszczyźnie, a szczególnie w nowej roli życiowej, która niebawem Cię czeka 🙂