Welcome to spicy Warsaw – Patrycja Strzałkowska

0

Welcome to spicy Warsaw Patrycji Strzałkowskiej to lekko napisana historia dziewczyny, która w poszukiwaniu drogi do High Life, zderzyła się ze światem ludzi obłudnych i interesownych. Dzięki tym opowieściom możemy poznać drugą, nieoficjalną stronę warszawskiego życia, gdzie liczy się luksus, duże pieniądze i brak jakichkolwiek granic.

Całość przedstawiona prosto i bezpośrednio. Bez zbędnego koloryzowania i upiększania rzeczywistości. Proste dialogi i wręcz irytujący poziom rozmowy głównej bohaterki z poszczególnymi osobami pojawiającymi się w jej życiu, stwarza obraz świata, do którego jesteśmy zaproszeni. Gdzie nie liczą się głębokie, solidnie budowane relacje, a powierzchowność i żądza. Duże pieniądze, drogie samochody, luksusowe hotele i szampan lejący się litrami.

Ten świat to pewien rodzaj uzależnienia, z którego ciężko się wydostać. Jest to jednak możliwe dla osób, posiadających wartości i resztki wrażliwości.

Książkę czyta się jednym tchem. Nie pozwala się nudzić.

welcome to spicy warsaw - MyTimewelcome to spicy warsaw - MyTimeWywiad z Patrycją Strzałkowską przeczytasz TUTAJ a książkę możesz zamówić TUTAJ