ARBONNE® HEALTHY SKIN WITHIN SKIN ELIXIR PRODUKT WSPOMAGAJĄCY PRODUKCJĘ KOLAGENU Z KWASEM HIALURONOWYM

0

Dzisiaj zaczynam stosowanie preparatu, który już od dawna miałam na oku 😉 Jako, że ostatnio mam obsesję na punkcie zdrowej skóry, postanowiłam wprowadzić też pielęgnację od wewnątrz, tak więc pojawił się u mnie Healthy Skin mojej ukochanej marki Arbonne.

skin elixir - MyTimeFormuła HEALTHY SKIN marki Arbonne w formie proszku działa od wewnątrz, aby wspomóc produkcję kolagenu w celu uzyskania zdrowo wyglądającej skóry i włosów. Ten wegański produkt zawiera mieszankę składników pochodzenia roślinnego z wyciągiem z rokitnika oraz sosny kalifornijskiej w połączeniu z takimi składnikami jak kwas hialuronowy i witamina C. Witamina C odgrywa ważną rolę w budowie kolagenu i neutralizuje wolne rodniki pochodzące z takich źródeł, jak promieniowanie słoneczne UV oraz zanieczyszczenia środowiska, które powodują stres oksydacyjny. Ten wyjątkowy eliksir to Twoja codzienna porcja pielęgnacji od wewnątrz, która pomoże skórze zachować jędrny i gładki wygląd oraz zdrowo wyglądający blask.
Kolagen jest głównym białkiem strukturalnym występującym w skórze i tkance łącznej. Gdy zmniejsza się produkcja kolagenu, mogą pojawiać się drobne zmarszczki, a skóra może zacząć opadać i ulegać wysuszeniu. Z wiekiem naturalny proces produkcji kolagenu i kwasu hialuronowego spowalnia się, sprawiając, że skóra traci zapasy nawilżenia i zaczynają pojawiać się na niej oznaki starzenia. Wspomagając zdolność naszej skóry do produkcji kolagenu, tym samym możemy wspomóc jej wygląd. Dla młodych osób wspomaganie produkcji kolagenu w skórze, zanim ten proces zacznie się spowalniać, może być bardzo
ważne. Większość oznak starzenia się skóry występuje pod jej powierzchnią, dlatego pielęgnacja skóry od wewnątrz, polegająca na normalnym formowaniu się kolagenu i kwasu hialuronowego, może być istotna pod względem utrzymania zdrowo wyglądającej skóry w miarę upływu czasu.

skin elixir - MyTimeKluczowe składniki:

Kwas hialuronowy jest polisacharydem, który naturalnie
występuje w naszym organizmie.
Wyciąg z owoców rokitnika
Owoce rokitnika zawierają witaminę C, która pomaga w
prawidłowej produkcji kolagenu i przyczynia się do ochrony
komórek przed stresem oksydacyjnym, wspomagając zdrowy
wygląd skóry.
Wyciąg z liści i łodygi gotu kola (wąkrotki azjatyckiej)
utrzymuje prawidłową cyrkulację krwi, aby wspomagać
odżywianie skóry od wewnątrz. Zawiera flawonoidy,
substancje fitochemiczne oraz triterpeny.
Biotyna jest ważną witaminą B (witamina B7), która
przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu
makroskładników odżywczych i prawidłowego stanu błon
śluzowych. Jest także badana pod względem właściwości
odżywczych wspomagających włosy i skórę. Osoby, u
których występuje niedobór biotyny, mogą doświadczać
niepożądanych reakcji skórnych, jak wysypka i łuszczenie się.

Skin Elixir jest uzupełnieniem diety w potrzebne wartości wspomagające młody i piękny wygląd skóry. Ja dodatkowo uzupełniam pielęgnację kosmetykami Arbonne, które w widoczny sposób działają na powierzchnię skóry, poprawiając jej wygląd i kondycję. Warto skłonić się ku holistycznemu podejściu w kwestii dbania o swój organizm, jaki proponuje marka Arbonne. Wtedy nasze efekty będą szybsze i spektakularne!

Produkty są dostępne na stronie: ARBONNE

Skontaktuj się ze mną w celu uzyskania rabatu!

biuro@monikasalapat.pl