Pierwszy butik Chanel w Polsce

0
mat. prasowe

17 października ruszył pierwszy butik Chanel w Polsce! Mieści się w Galerii Mokotów. Co w nim znajdziemy? Uwielbiane przez miliony kobiet produkty do makijażu, zapachy oraz okulary przeciwsłoneczne. 

W czym tkwi urok kosmetyków Chanel?  Z pewnością są synonimem pewności siebie i determinacji, jakimi emanowała sama Coco. To ona nauczyła kobiety kilku tajnych sztuczek, dzięki którym mogły zawojować świat! Zapachy Chanel to synonim luksusu i tożsamości z siłą marki. Czerwona pomadka to zawsze manifest kobiecości i seksapilu. A te od Chanel to niekwestionowane sojuszniczki każdej stylowej kobiety. Mamy to wszystko teraz na wyciągnięcie ręki.

W butiku konsultantki marki są do dyspozycji klientów. Nie tylko po to, by doradzić przy wyborze odpowiednich kosmetyków, ale także zdiagnozować indywidualne potrzeby pielęgnacyjne naszej skóry. Co więcej, Chanel zapewnia klientom możliwość zarezerwowania osobistego spotkania z jednym z ekspertów butiku.

Z pewnością to miejsce będzie jednym z ważniejszych punktów koniecznych do odwiedzenia przy mojej kolejnej wizycie w stolicy. Marka Chanel jest mi niezwykle bliska. Cieszę się, że w końcu mamy ją u siebie.

mat. prasowe
mat. prasowe
mat. prasowe
mat. prasowe
mat. prasowe
mat. prasowe