Modeluj sylwetke i pozbądź sie cellulitu z Icoone

0

Biegasz, pływasz, uprawiasz fitness lub sport ekstremalny? Odczuwasz obrzęk nóg, zakwasy, silne napięcie mięśni, pragniesz schudnąć i wymodelować ciało? Podciśnieniowy masaż drenującymi rolkami Icoone jest dla Ciebie. To nie tylko metoda pielęgnacji i leczenia skóry, która pomaga pozbyć się cellulitu wodnego, tłuszczowego i włóknistego, obrzęków, blizn i wiotkiej skóry, redukuje tkankę tłuszczową oraz ujędrnia. To również specjalistyczne programy rozluźniające mięśnie po treningach, zmniejszające zakwasy, leczące zapalenia ścięgien, drenujące tkanki, jeśli występują tendencje do zatrzymywania wody w organizmie. To niezwykle przyjemny zabieg. Dzięki mikrostymulacji pęcherzykowej urządzenie nie powoduje pękania naczynek i nie rozciąga skóry. Szerokie spektrum działań tego urządzenia pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów i poprawę samopoczucia.

Dla kogo jest zabieg Icoone?

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które borykają się z wiotką skórą, obrzękami, nadwagą lub cellulitem. To także metoda na rozbijanie i modelowanie tkanki tłuszczowej, której nie da się zlikwidować dietą albo ćwiczeniami np. brzuch piwny. System oddziałuje na różnego rodzaju blizny i znacznie je wygładza. Wskazaniem są też zaparcia, bóle mięśni i pleców, a także intensywna aktywność fizyczna. Icoone pomaga zregenerować i odprężyć mięśnie. Zabieg polecany jest również w przypadku różnych problemów zdrowotnych t.j. kontuzje, rozstępy po porodzie, obrzęki i nierównościom po liposupkcji.

Oprócz dużej gamy programów medycznych i kosmetycznych na ciało, Icoone zadba również o twoją twarz, szyję i dekolt. Określany jest mianem zabiegu bankietowego, ponieważ daje natychmiastowe efekty liftingu, wyraźnie wygładza i ujędrnia skórę. Z zabiegów Icoone na twarz mogą korzystać panie, którym zależy na poprawie owalu, odmłodzeniu szyi i dekoltu oraz ujędrnieniu i zmniejszeniu zmarszczek. W klinice Dr Beaty Dethloff lekarz podczas konsultacji zaproponuje Ci łączoną terapię opartą o najnowszą wiedzę anti-aging.

Urządzenie posiada rurki zakończone głowicami masującymi. W głowicach są rolki, mające liczne mikrootwory, które intensywnie zasysają i stymulują skórę. Rekomendujemy wykonanie serii 10-15 zabiegów co 2-3 dni. Jedna sesja zabiegowa trwa od 30-60 minut w zależności od wielkości masowanego obszaru.

Dr Beata Dethloff to nowoczesne kliniki anti-aging, które oferują holistyczną opiekę w zakresie medycyny i ginekologii estetycznej, laseroterapii, dermatologii, kosmetologii, SPA, trychologii i dietetyki oraz testów genetycznych i pokarmowych. Kliniki mieszczą się w ścisłym centrum Warszawy oraz w klimatycznych wnętrzach Starej Papierni w Konstancinie-Jeziornie. Dr n. med. Beata Dethloff jest lekarzem medycyny estetycznej, doktorem endokrynologii i specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych II stopnia. Obecnie poszerza swoją wiedzę w Międzynarodowej Szkole Medycyny Przeciwstarzeniowej prowadzonej przez światowej sławy doktora Tierrego Hertoghe’a.

Dr Beata Dethloff
www.drbeatadethloff.pl

WARSZAWA

  1. Nowogrodzka 21
    tel. 791010000
    klinika@drbeatadethloff.pl

KONSTANCIN-JEZIORNA

CH Stara Papiernia (1 piętro)

  1. Wojska Polskiego 3

tel. 510940792

konstancin@drbeatadethloff.pl