Hit w codziennej pielęgnacji z linii Atelo!

0

Zoptymalizuj działanie Atelokolagenu i zobacz jak wspaniale reaguje Twoja skóra!

Pamiętasz jeszcze Atelokolagen, który przedstawiałem Ci kilka tygodni temu? Jeśli nie, zaglądnij TUTAJ

Z nieskrywaną przyjemnością chcę Ci dziś przybliżyć uzupełnienie kuracji atelo kolagenowej! Jest nią jedyny taki produkt, który mógł temu sprostać czyli ATELOKREM  MC²

Biomimetyczny Krem Ciekłokrystaliczny.

Hit w codziennej pielęgnacji z linii Atelo! - MyTimeHit w codziennej pielęgnacji z linii Atelo! - MyTimeInteligentna baza ciekłokrystaliczna wzbogacona o biomimetyczne składniki aktywne i wszystkie trzy typy natywnego kolagenu: atelokolagen, tropokolagen i prokolagen.

Pierwszy krem na świecie łączący ze sobą trzy przełomowe odkrycia w jednym produkcie: biomimetykę, układ ciekłokrystaliczny oraz atelokolagen.

Niezwykle lekka i elegancka, oleosomowa struktura bazowa kremu jest idealnie zgodna z fizjologią skóry, a biomimetyczne składniki aktywne, dzięki ciekłokrystalicznemu połączeniu emulgator/emolient składników bazowych, działają znacznie skuteczniej niż w zwykłych kremach. Dzięki temu składniki aktywne oraz trzy typy kolagenu wraz z porcjami energii uwalniane są stopniowo w sposób kontrolowany i rozległy w czasie, co minimalizuje efekt niekontrolowanego pobudzenia fibroblastów.

Sposób użycia i porady

Stosować rano na twarz, szyję i dekolt po oczyszczeniu, lekko wmasowując. W przypadku skóry zestresowanej, mocno zmęczonej, można nanosić dodatkowo wieczorem, również po uprzednim oczyszczeniu skóry.

Przeznaczony dla każdego typu skóry. Szczególnie polecany do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu z pierwszymi zmarszczkami oraz oznakami zmęczenia i starzenia, a także z nierównomiernym kolorytem.
Doskonały pod makijaż.