Colway – eliksir młodości

0
fot. Colway

Polska firma Colway, obecna na rynku od kilkunastu lat, jest bez wątpienia naszą dumą narodową. Dlaczego? To właśnie nasi naukowcy opracowali metodę na utrzymanie młodości – prawdziwy eliksir. Pomysł został oparty o czysty kolagen pozyskany z ryb słodkowodnych, który spowalnia proces starzenia skóry i zapewnia młody wygląd, jędrność i świeżość na wiele lat.

Sam początek,  to pomysł z 2003, kiedy Maurycy Turek – stworzył koncepcję produktową opartą o unikalne na świecie rozwiązanie czyli nasz Kolagen Naturalny. Firma dysponuje obecnie całą gamą kosmetyków i suplementów diety, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Chcesz się dowiedzieć jak działają produkty firmy Colway? Nie wiesz na co się zdecydować na początek? Czy pielęgnacja oznacza dla Ciebie również uzupełnianie diety w niezbędne dla zdrowia składniki?  Przedstawiam więc dwa rewelacyjne produkty, których stosowanie pozwoli Ci w krótkim czasie przekonać się o niezwykłych właściwościach zdrowotnych i pielęgnacyjnych polskiego naturalnego kolagenu.

Colvita

Fot. Colway
Fot. Colway

Kolagen stanowiący 30% całkowitej masy białka ludzkiego, jest odpowiedzialny za ciągłą odnowę komórek ciała. Decyduje o sprężystości, jędrności i właściwym nawilżeniu skóry. Dla uzyskania jeszcze lepszego wyglądu Twojej skóry i maksymalnego poprawienia jej gęstości stworzono Colvitę – kapsułkę Twojej młodości.  Colvita to unikalny,  natywny,  niespotykanie biodostępny,  kompletny zbiór aminokwasów  kolagenowch. Uzyskany drogą liofilizacji (sublimacyjnego wymrażania wody) suchy, wysoko przyswajalny kolagen to podstawowy składnik tego suplementu. Jest to wyjątkowy Kolagen pośród innych suplementów diety, opartych powszechnie o hydrolizaty białek zwierzęcych, znanych powszechnie jako żelatyna. Dbając o Twoją młodość, skład Colvity wzbogacono Algami (Fucus vesiculosus) o wysokiej zawartości jodu organicznego, potrzebnego do utrzymania właściwej struktury skóry. Dodano również Witaminę E pozyskiwaną z ziaren, chroniącą najważniejszy bastion młodości i witalności – kod genetyczny komórek skóry DNA. Colvita dostarcza organizmowi – wszystkie elementarne składniki budulcowe kolagenu, a zatem i całej tkanki łącznej. Więcej pod linkiem http://www.colway-international.com.pl/suplementy

Jakie są efekty stosowania Colvity już po 30 dniach? Zdrowe stawy, wzmocnienie tkanki łącznej oraz naturalna odbudowa ubytków w strukturze skóry. Regularne stosowanie przyczynia się do znacznej poprawy funkcjonowania organizmu, jego odbudowy i witalności. 

Atelokolagen

Fot. Colway
Fot. Colway 

Kosmetyk, który pokocha Twoja skóra! Urzekający produkt dzięki, któremu możesz dostrzec, jak perfekcyjnie zbudowana jest helisa kolagenu naturalnego i równie perfekcyjnie zadbać o wygląd swojej skóry. Wyjątkowe połączenie trzech rodzajów kolagenu zamknięte w jeden unikalny kosmetyk zwiększający gęstość i sprężystość skóry oraz skutecznie powstrzymujący biegnący czas. Uszlachetniony proteinami jedwabiu i złotem koloidalnym by nadać cerze niewiarygodną gładkość i zadbać o doskonałe nawilżenie. Dopełniony eleganckim i naturalnym różanym zapachem. Atelokolagen, to ekskluzywna pielęgnacja dla wymagających polecana do twarzy, szyi i dekoltu. Właściwości wybranych składników Tropokolagen – zachowujący budowę potrójnej helisy, Atelokolagen – kolagen trójspiralny, poddany działaniu pepsyny zmienia się w najczystszą i jego formę, Prokolagen – łańcuchy peptydowe, które dopiero staną się kolagenem w procesie jego tworzenia zwanym kolagenogenezą. Serycyna – płynny jedwab tworzy na powierzchni skóry delikatny film i dokładnie do niej przylega, zapobiega utracie wody, wygładza oraz zmniejsza nieregularności skóry. Nano złoto koloidalne, dla jeszcze intensywniejszego migrowania składników aktywnych. Składnik znany od wieków ze swojego odmładzającego działania oraz oczyszczania skóry. Nowatorskie połączenie składników zapewnia niewiarygodnie szybką wchłanialność produktu oraz skutecznie uzupełnia niedobory kolagenu w skórze.

Preparat znajdziesz pod linkiem http://www.colway-international.com.pl/kolagen_naturalny

Chcesz wiedzieć więcej o firmie i produktach kolagenowych? Odwiedź stronę http://www.colway-international.com.pl/

Przekonaj się jak w naturalny sposób chronić młody  wygląd i zachować witalność na długie lata.