Be Bio – kosmetyki, które pokocha Twoja skóra

0

Pewnie już większość z Was miała okazję przetestować na własnej skórze (i to dosłownie) kosmetyki Be Bio Ewy Chodakowskiej, które niedawno pojawiły się na polskim rynku.

Chciałabym podzielić się z Wami swoją własną opinią na temat tych produktów, które stosuję już nieprzerwanie od dnia ich premiery!

Nawet fotografowanie tych produktów sprawia mi przyjemność :)
Nawet fotografowanie tych produktów sprawia mi przyjemność 🙂

Zacznę od tego, że kilka dni po premierze Be Bio Cosmetics wybrałam się do Rossmana po pierwszy produkt. Wybór padł na balsam BAMBUS I TRAWA CYTRYNOWA. Pierwsze wrażenie? Nie mój zapach… No cóż sprawdzimy następne. Ale jednak przekonał mnie skład tego kosmetyku i pomimo nie trafionego zapachu zaczęłam stosować. Okazał się genialny! Skóra nawilżona, delikatna, po prostu cudo! Kupiłam następny, tym razem CHIA I KWIAT JAPOŃSKIEJ WIŚNI. I to było to! Zapach cudowny, lekka konsystencja, idealne nawilżenie… Kupiłam całą serię i tym właśnie sposobem Be Bio opanowało moją łazienkę.

Moje perełki :)
Moje perełki 🙂

Kolejną kwestią, która bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła to fakt, że te kosmetyki sprawdzają się idealnie przy skórze atopowej. Moje dziecko boryka się z tym problemem i ciężko było dobrać kosmetyki, które nie powodowałyby reakcji skórnych. Be Bio Cosmetics radzi sobie w tej kwestii świetnie. Polecam z całego serca! Z utęsknieniem czekam na szampon do włosów 🙂

Mój codzienny zestaw :)
Mój codzienny zestaw 🙂

Marka Be Bio towarzyszyła nam również przy okazji kilku spotkań mojej grupy Ery Nowych Kobiet w Suchej Beskidzkiej. Dzięki uprzejmości marki miałyśmy okazję przetestować każdy zapach balsamów. Każda z dziewczyn otrzymała po jednym takim produkcie. Z tego miejsca bardzo dziękuję za tą możliwość!

Taki oto zestaw towarzyszył nam na pierwszym spotkaniu Ery Nowych Kobiet w Suchej Beskidzkiej
Taki oto zestaw towarzyszył nam na pierwszym spotkaniu Ery Nowych Kobiet w Suchej Beskidzkiej

Kosmetyki są dostępne w sieci sklepów Rossman, a także na https://sklep.bebio.pl/kosmetyki

bebiocosmetiqs.pl
bebiocosmetiqs.pl