Be bio cosmetics – kosmetyki naturalne stworzone przez… Ewę Chodakowską!

0
bebiocosmetiqs.pl

Wczoraj wieczorem Ewa Chodakowska podzieliła się ze swoimi fankami fantastyczną wiadomością. Powiem szczerze, że sama byłam zaskoczona, jednak bardzo pozytywnie 🙂 Otóż pojawiła się linia kosmetyków stworzonych przez Ewę we współpracy z ekspertami kosmetycznymi. Od 1 kwietnia produkty te będą dostępne w Rossmanie!

Co je wyróżnia? Przede wszystkim to, że są w 99,4% stworzone ze składników naturalnych! To wręcz niespotykane na polskim rynku. Skład produktów jest krótki i jasny – żadnej chemii i niebezpiecznych składników! Opakowania są również ekologiczne, co także jest mocnym atutem.

„Jesteśmy zakręceni na punkcie zdrowego stylu życia, dlatego w składzie naszych kosmetyków znajdziesz ponad 99% substancji pochodzenia naturalnego! Troszczymy się o Ciebie. Tworząc naszą markę szerokim łukiem omijaliśmy Formaldehyd, Ftalany, silikony, SLSy, PEGi, i pochodne ropy naftowejProdukty nie zawierają w swoim składzie substancji pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach – potwierdza to certyfikat PETA Cruelty Free and Vegan.”

bebiocosmetiqs.pl
bebiocosmetiqs.pl