Arbonne – moje kosmetyczne odkrycie roku!

0

Markę Arbonne znam dobre 4 lata. Wizażystki pracujące na tych produktach towarzyszyły mi na wszystkich moich sesjach zdjęciowych, pokazach i ważnych wydarzeniach związanych z moją marką Monika Sałapat Design. To dzięki temu przekonałam się, że wspaniały makijaż i piękna wypielęgnowana skóra to nieodłączne elementy efektu WOW! Na eventach i fashionshow. Suknia jest tutaj uzupełnieniem kobiety, kropką nad „i”.

Jakiś czas temu związałam się na stałe z marką Arbonne, po to by te kosmetyki stały się częścią mojego życia i pracy, na równi z modą.

Pierwszy zachwyt wzbudził we mnie podkład. Aksamitna konsystencja, rewelacyjne krycie i ta świadomość, że dzięki jego stosowaniu skóra dostaje w pakiecie pielęgnację, przekonały mnie tak bardzo, że nie zmienię go na żaden inny!

Uzupełnieniem podkładu jest u mnie utrwalający, transparentny, sypki puder. Daje efekt naturalnego wykończenia i rozświetlenia. Dla mnie to bardzo ważny aspekt, ponieważ lubię makijaż, który nie tworzy „maski” na twarzy. Kosmetyk wtapia się w skórę, dając świeży, naturalny efekt.

Arbonne - MyTimeArbonne - MyTimeO ile makijaż jest dla mnie ważnym elementem, podstawą pozostaje niezmiennie pielęgnacja. To od jakości naszej skóry zależy jej wygląd i pewnych zaniedbań nie nadrobi żaden, nawet najlepszy podkład.

Biorąc pod uwagę fakt, że nasza skóra w ciągu kilku sekund wchłania wszystkie składniki zawarte w kosmetykach, dostarczając je do krwiobiegu, warto postawić na składy tych produktów. I tutaj sprawdza się Arbonne, ponieważ wszystkie kosmetyki tej marki są wegańskie (botaniczne). Nie zawierają żadnych szkodliwych czy toksycznych substancji i są w 100% bezpieczne dla naszego organizmu.

Arbonne - MyTimeTak też od kilku tygodni stosuję dwumiesięczną kurację płatkami z retinolem, które dodatkowo działają jak mikrodermabrazja. Efekt stosowania tego produktu jest dla mnie fenomenalny. Nigdy, po żadnym zabiegu moja skóra nie wyglądała tak dobrze jak teraz! Cały efekt uzupełniam produktami RE9 Advanced, które dostarczają optymalną ilość wszystkich składników odżywczych dla naszej skóry, działają przeciwzmarszczkowo, a także wygładzają i rozświetlają cerę.

Arbonne - MyTimeMoim kolejnym krokiem będą kosmetyki do włosów, których jestem bardzo ciekawa. Już dawno temu zrezygnowałam z drogeryjnych szamponów i w końcu odzyskałam naturalną kondycję włosów. Tu również Arbonne będzie miał pole do popisu 😉

Gdzie można dostać kosmetyki Arbonne? Poniżej link:

ARBONNE

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze kosmetyków, oraz informacji dotyczących współpracy z marką, napisz do mnie na biuro@monikasalapat.pl